Sprzątanie hal produkcyjnych

W swojej ofercie proponujemy również sprzątanie hal i magazynów. Dotyczy to zarówno obiektów przemysłowych, jak i produkcyjnych. Doskonale wiemy, jak ważna jest czystość w różnego rodzaju budynkach przemysłowych, dlatego do realizowanych przez nas prac porządkowych podchodzimy w sposób profesjonalny. 

Naszą ofertę czyszczenia obiektów tego typu kierujemy zarówno do właścicieli, jak i zarządców. Kładziemy nacisk na dokładność, a także szybki czas realizacji. Dlatego też wykorzystujemy w tym celu tylko i wyłącznie sprawdzone i skuteczne rozwiązania. Do swojej dyspozycji posiadamy specjalistyczne maszyny, dzięki którym dokładne czyszczenie i mycie hal produkcyjnych oraz sprzątanie magazynów przebiega sprawnie i bezproblemowo. Do naszych zadań należy m.in. usuwanie różnego rodzaju plam, dbanie o czystość konstrukcji, mycie ścian i poszczególnych pomieszczeń, a także szereg innych prac, których lista znajduje się poniżej. 

Sprzątanie hal i magazynów obejmuje m.in. takie prace jak:

mycie oraz czyszczenie posadzek 
utrzymywanie w czystości przynależnych pomieszczeń biurowych
utrzymywanie w czystości szatni, łazienek, kuchni, innych pomieszczeń socjalnych
utrzymanie w czystości ścian
utrzymywanie w czystości przeszkleń
mycie okien
utrzymanie w czystości regałów
mycie konstrukcji
mycie ramp załadunkowych
 usuwanie plam po oponach, olejach, płynach

Wycena usługi

Usługi sprzątania wyceniane są w odpowiedzi na zapytania ofertowe lub po spotkaniu z Klientem w miejscu, którego ma dotyczyć wycena.
Jak wyceniana jest usługa?