Sprzątanie poremontowe

Na zlecenie klienta realizujemy zlecenia jednorazowe oraz prace interwencyjne, tj.: 
sprzątanie poremontowe 
mycie okien, żaluzji 

Prace polegają na doczyszczeniu powierzchni zabrudzonych podczas remontu, doprowadzenie do stanu czystości wszystkich powierzchni tego wymagających. 

Powyższe prace wykonywane są terminowo oraz przez wyszkolonych pracowników naszej firmy.

Sprzątanie po budowie

Usługę realizujemy dla klientów indywidualnych i biznesowych. Zakończenie inwestycji wiąże się z koniecznością uporządkowania powierzchni i przygotowania jej do prac wykończeniowych bądź wprowadzenia. Usuwamy wszelkie zabrudzenia powstałe podczas budowania i wykańczania wnętrz. Wykonujemy maszynowe czyszczenie powierzchni, usuwanie zaschniętych zabrudzeń z farb, klejów, lakierów, usuwanie pyłu budowlanego, kurzu itd. Oferujemy także porządkowanie posesji z pozostałości po materiałach budowlanych.

Sprzątanie po remoncie

Przyjmujemy zlecenia na porządkowanie poremontowe. Błyskawicznie uporamy się z wszelkimi zanieczyszczeniami po pracach modernizacyjnych. Usuwamy pył po szlifowaniu gładzi, czyścimy pozostałości po farbach, gruntach, klejach, silikonach. Profesjonalnie czyścimy glazurę, terakotę, parkiety. Wykonujemy mycie okien i przeszkleń. Polerujemy armaturę, czyścimy sanitariaty. Stosujemy profesjonalne środki z powłokami zapobiegającymi ponownemu osadzaniu zabrudzeń. 

Firma sprzątająca pozwoli Państwu cieszyć się efektami remontu bez wysiłku związanego z doprowadzaniem wnętrz do stanu używalności. Dzięki naszym rozwiązaniom we wnętrzach zapanuje przyjemna atmosfera, bez zapachu farb i materiałów budowlanych. Zapraszamy do współpracy.

Wycena usługi

Usługi sprzątania wyceniane są w odpowiedzi na zapytania ofertowe lub po spotkaniu z Klientem w miejscu, którego ma dotyczyć wycena.
Jak wyceniana jest usługa?