Oferta

Oferujemy rozbudowany zakres usług porządkowych, obejmujących sprzątanie biur, mieszkań oraz różnego rodzaju obiektów publicznych i prywatnych. Firma sprzątająca QS-building kieruje swoją ofertę zarówno do przedsiębiorstw oraz instytucji jak i osób prywatnych z Wrocławia i jego najbliższych okolic. Podejmiemy się realizacji większości zleceń, niezależnie od metrażu pomieszczenia oraz rodzaju działalności prowadzonej przez naszego zleceniodawcę. 


Dążymy do tego aby zaoferować naszym Kontrahentom kompleksowe usługi porządkowe, które będą dostosowane do ich oczekiwań. Zapewniamy, że będą Państwo zadowoleni z nawiązanej współpracy oraz efektów naszych prac porządkowych – staramy się na bieżąco sprawdzać jakość prac zatrudnianych przez nas osób oraz oferujemy naszym Klientom atrakcyjne wyceny. 


Jako doświadczona firma wysoko cenimy sobie zdanie i zadowolenie naszych Kontrahentów oferując im pełen profesjonalizm oraz dokładność i rzetelność.

Sprzątanie mieszkań
domów

Sprzątanie
biur

Sprzątanie
bloków
osiedli

Sprzątanie 
obiektów 
handlowych

Sprzątanie
hoteli

Sprzątanie hal
 magazynów

Sprzątanie przychodni
szpitali

Sprzątanie 
jednostek 
oświaty

Pranie
wykładzin

Sprzątanie
poremontowe

Zamów wycenę

Administratorem Danych osobowych przekazywanych w formularzu kontaktowym jest QS-BUILDING Sp. z o. o. 50-078 Wrocław , ul. Stanisława Leszczyńskiego nr 4 lok.29 NIP:  8971874125 REGON:  385074780 KRS:  0000818725 i będzie on przetwarzał owe dane wyłącznie w celu w której dotyczy niniejsza korespondencja. Informujemy że przysługuje Państwu prawo dostępu do własnych danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania a także prawo do przenoszenia danych. Mają Państwo także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych, jeśli są przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. e) lub f) RODO. W przypadku uznania, iż przetwarzanie danych osobowych narusza obowiązujące przepisy przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Informujemy że okres przechowywania danych osobowych uzależniony jest o tematyki, której dotyczy korespondencja, w żadnym jednak wypadku nie będzie dłuższy niż okres przedawnienia potencjalnych roszczeń wynikających z korespondencji lub sprawy, której korespondencja dotyczy. Dane te mogą być przekazywane podmiotom zapewniającym obsługę IT Administratora oraz organom upoważnionym do ich pozyskania na podstawie przepisów prawa. Kontakt w sprawie ochrony danych osobowych:QS-BUILDING Sp. z o. o. 50-078 Wrocław , ul. Stanisława Leszczyńskiego nr 4 lok.29 e-mail: kontakt@qs-building.pl tytuł: Polityka RODO.