CENNIK

Usługi sprzątania wyceniane są w odpowiedzi na zapytania ofertowe lub po spotkaniu z Klientem w miejscu, którego ma dotyczyć wycena.
Każda wycena zależna jest od kilku istotnych czynników takich jak: 
• rodzaj sprzątanej powierzchni (biuro, mieszkanie, dom, blok, osiedle mieszkaniowe, magazyn, sklep itp.),
• metraż powierzchni, której dotyczyć ma oferta,
• częstotliwości sprzątania,
• zakres prac,
• godziny pracy,
• rodzaj środków czystości, maszyn sprzątających,
• rodzaj oraz ilości dostarczanych materiałów higienicznych,
• indywidualne potrzeby Klienta, 

Standardowa cena sprzątania domu / mieszkania (bez mycia okien) wynosi 25 zł netto za godzinę wykonywanych prac

W celu otrzymania oferty proszę o skorzystanie z formularza kontaktowego, znajdującego się poniżej , określając podane powyżej parametry lub o kontakt telefoniczny pod numerem:
+48 668 117-120 +48 668 113-213

Zamów wycenę

Administratorem Danych osobowych przekazywanych w formularzu kontaktowym jest .................. i będzie on przetwarzał owe dane wyłącznie w celu w której dotyczy niniejsza korespondencja. Informujemy że przysługuje Państwu prawo dostępu do własnych danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania a także prawo do przenoszenia danych. Mają Państwo także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych, jeśli są przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. e) lub f) RODO. W przypadku uznania, iż przetwarzanie danych osobowych narusza obowiązujące przepisy przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Informujemy że okres przechowywania danych osobowych uzależniony jest o tematyki, której dotyczy korespondencja, w żadnym jednak wypadku nie będzie dłuższy niż okres przedawnienia potencjalnych roszczeń wynikających z korespondencji lub sprawy, której korespondencja dotyczy. Dane te mogą być przekazywane podmiotom zapewniającym obsługę IT Administratora oraz organom upoważnionym do ich pozyskania na podstawie przepisów prawa. Kontakt w sprawie ochrony danych osobowych:....................... e-mail: ............................. tytuł: Polityka RODO.